Temmuz ayındayız! Ve herkes bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. Sizin için yaz mevsiminin 7 vazgeçilmezini bir araya getirdik. Güneşle yüzleşmeye hazır olun! İyi eğlenceler… 

Güneş Gözlüğü

Eğer güneşli havada uzun bir zaman geçirmeyi planlıyorsanız, özellikle de yürüyüş ve kamp gibi etkinlikler yapmak, bu ipucunu kullanmak isteyeceksiniz… Güneş gözlüğü artık sadece güneşin korunması için kullanılan bir eşya değil. Bugün, güneş gözlüğü stilin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Yani, dünya artık tüm şaşırtıcı tonları en stil şekilde kullanıyor.

A face roller!

Şişkin ya da yorgun gözlerle mi uyandınız? Merak etmetin kolay bir şekilde bundan kurtarabileceğiniz bir ipucu bulduk… Bu ‘Face Roller’ı’’ tüm sorunlarızı çözüyor. İlk kullanıldığında sihri görmek mümkün! Cildinizin enerjisini geri kazanması hiç bu kadar kolay olmadı! 

Face Roller & Tonic Water: PEL CARE
Cesur bir çata!

Merhaba güneş, hepimiz seni özledik! Güneşli bir günde dışarı çıkmaktan daha iyi şey yanınıza cool ve eğlenceli  bir çanta almak… Bu parça eğlenceli bir yaz için vazgeçilmez!

Çanta / Bag: PSC
Nemlendirici Krem

Yaz aylarında cildimiz kurulaşıyor ve güneşte fazla kalmak, havuzda bulunan klor ve yüksek ısı gibi birçok faktör cildimizi yapratırken çözüm iyi bir nemlendiriciden başkası değil. 

Nemlendirici Krem / Moisturizer: CLINIQUE MOISTURE SURGE
Multi-Purpose Yağ

Karma cilt için bir kahraman! Çok amaçlı yağ kuruluğa yardımcı olurken her şeyi kontrol altında tutmayı başarıyor. Bu yağı sabah, akşam ya da gece kreminizden önce kullanabilirsiniz? Her zaman yanınızda olacak bu yağ hayat kurtarıcı! 

Multi-Purpose Oil: PEL CARE
Makyaj Temizleyicisi

Pürüzsün bir cilt için bazen tek bir dokunuş yeterli oluyor! Merakımızı mazur görün… Başlıyoruz. Cildinizdeki matlaşma sizi rahatsız ediyorsa yazın rutininize eklemeniz gereken şey iyi bir makyaj temizleyici! Yumuşak yapıdaki bu sihirli su cildinizde olması gereken enerjiyi geri getirecek! 

Makyaj Temizleyicisi / Make-up Remover: CLINIQUE
Denim Şort

Yaz stilinizi göstermek istediğinizde mükemmel bir seçim; kot şort! Bu parçayı cesur ve renkli bir çantayla eşleştirmeyi denemeye ne dersiniz? Eğlenceli ve şık!

Denim şort / Denim shorts: GUESS, Çanta / Bag: PSC