‘‘Boyfriend’’, ‘‘Souvenir’’ ve ‘‘She’’ isimli 3 yeni şarkısını 9 Nisan perşembe günü yayınlayan Selena, resmi internet sitesinden yapılan her alışveriş için PLUS1 COVID-19 yardım fonuna 1 dolar bağışlayacağını da duyurmuş oldu.

Selena Gomez, 4 yıllık aradan sonra yeni solo albümü ‘Rare’ ile 10 ocak 2020’de büyük bir geri dönüş yapmıştı. Bugünlerde ise albümüne 3 yeni şarkı ekleyerek ‘deluxe’ versiyonunu yayınladı. Şarkılarını yayınlayacağını instagram hesabından duyuran Selena, pandemi ile savaşmak için PLUS1 COVID-19 yardım fonu ile ortak bir çalışma başlattı. Kendisinin ayrıca yardımlarını sürdürdüğü bu fona, hayranlarını da teşvik ederek hem şarkılarını yayınladı hem de bu hastalıkla savaşılmasına katkı sağladı.

‘‘Boyfriend’’ şarkısının duyulması için çok heyecanlı olduğunu uzun süredir dile getiren Gomez, şarkının yanlış anlaşılmaması gerektiğinin altını çizerek bu şarkıyı şu an yaşanan krizden çok önce yazdıklarını belirtti. Erkek arkadaş konusunun öncelikler listesinde yer almadığından ve bütün dünya gibi kendisi için şu an en önemli şeyin bu pandemi krizi olduğunu da instagram paylaşımıyla tekrar dile getirmiş oldu. Şimdi sizleri Selena Gomez’in Boyfriend şarkısına çektiği klip ile baş başa bırakıyoruz.