Son yıllarda kendine has tasarımlarıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiren Fransız marka Jacquemus, Les Fleurs de Paul ve Yoann et Marco ile beraber ortaya dudak uçuklatıcı güzellikte bir buket çıkartıyor.

Bütün dekore edilen buketlerin hepsi özel tasarımlarla bir araya getiriliyor. Her bir sipariş geri dönüştürülmüş siganture Jacquemus kumaşları ile özel tasarım süreçlerinden geçerek popup store üzerinden sahipleriyle buluşuyor. 15 adet çiçeğin bir araya gelip eşsiz bir harmoni sağladığı tasarımlar hem görsel açıdan bizi tatmin ederken hem de bizleri doğa ile yeniden buluşturuyor.

Doğanın bir parçası olan ve doğuştan gelen bir estetik barındıran Renoncules çiçeklerinin Jacquemus’un bir önceki koleksiyonlarında kullanılan kumaşlar ile çevrelendiği buketler, minimal bir görsel şölen yaşatıyor. Floral mucizelerin net bir tasarım anlayışı ile birleştiği buketler, moda ve doğa tutkunları için eşsiz bir koleksiyon parçasını işaret ediyor. 27 Mart – 3 Nisan tarihlerinde satışta olacak bu özgün buketler lesfleurs.jacquemus.com üzerinden, Paris içerisinde teslim edilmek üzere satışa çıkıyor!