İstanbul’da 2011 yılında kurulan lüks sokak giyim markası Les Benjamins artık 10 yaşında !

Kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın tarafından modern doğunun sokak giyiminde vücut bulmuş lüks bir sentezi olarak hayatımıza giren Les Benjamins 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Les Benjamins, kuruluşundan bu yana benimsediği zengin kültürel çeşitlilik, hayata geçirdiği imza look’lar, giydirdiği dünyaca ünlü isimler ve boy gösterdiği moda haftalarıyla kendi stil izlerini şimdiden dünya moda sahnesine kazımış durumda. 

DNA’sına işlediği otantik doğu felsefesiyle, dünyanın her bir yanından farklı yaşanmışlıklara lüksün rahat dokusunu tattırmış olan marka için 2021 yılı daha da özel bir yıl olacak gibi duruyor! Bünyamin Aydın’ın Les Benjamins’in onuncu yılına özel hazırladığı “10 year, 10 shirt” kapsül koleksiyonu; markanın geçmişinde öne çıkan tasarımlar, en sevilen baskılar ve detaylarla geçmişin gelecekle kalıcılaştığı yeni looklar sunuyor. Özel gömleklerin yer aldığı bu özel kapsül koleksiyon, bir yıl içerisinde farklı zamanlarda vereceği minik dozlarla büyük bir kutlamanın sözünü veriyor. 

Les Benjamins, “East Now” diyerek başladığı moda hayatının ilk yıllarında modern bir doğu rüyası olarak örülmüş olsa da, 2021 yılında 10. yılını kutlamaya hazırlanırken benimsediği vizyon ve kapsayıcılıkla lokal kimliğini çoktan geride bıraktı dersek yanılmış olmayız. Siz de lüksün ve konforun dokusunda Les Benjamins’in onuncu yıl kutlamalarının bir parçası olmak isterseniz lesbenjamins.com‘u ziyaret edin ve markayı takipte kalın…