Elektronik müziği yenilikçi bakış açılarıyla tekrar yorumlayan müzisyenleri bir araya getiren M Music Presents, sanatın farklı alanlarını kapsayan etkinlikleriyle, ilk defa İstanbul seyircisiyle buluşacak.

25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde, Rebolledo, Superpitcher, Terr, Fantastic Twins, Frankey & Sandrino, Sasse, ORDA, Terranova, ANII ve Mind Against performansları izleyicilerle buluşacak. Avrupa’nın ses getiren plak şirketlerinden Kompakt, Hippie Dance ve Mood Music sahneleri festivalde yerini alırken; tekno efsanesi Danny Daze, eklektik ve bir o kadar eğlenceli setleriyle tanılan Man Power gibi birbirinden değerli isimler bu sahnelerde olacak.

Baniel Baughman

Burning Man ve Chill Out gibi global müzik festivallerinde de performans sergileyen Oceanvs Orientalis, Men With A Plan, Mind Shifter’ın podcastlerinden türettiği Space Cast, son dönemin dikkat çeken isimlerinden Non Square ve daha fazlasıyla kırka yakın isim dinleyicilerle buluşacak.

Etkinlikler, iyi müziğin peşinde olan müzisyen ve müzikseverleri bir araya getiren Partapart ekibinin desteğiyle, İstanbul’un popüler adresleri Klein, Arkaoda, RX, Module, Mentha, Analog Kültür, Babajim ve Mecra gibi çeşitli mekanlarda gerçekleşecek.

Programda konserlerin yanı sıra, Klas Lindblad tarafından gerçekleştirilecek mixing ve mastering eğitimleri gibi atölye ve workshop’lar da bulunuyor.

Mind Against