Makyaj ya en iyi arkadaşınızdır ya da en düşmanınız olabilir ve makyajınız bozulduğunda ve her şey yanlış gittiğinde bunu farkeden son kişi de siz olursunuz… İnce yapılı, hafif pigmentasyona sahip ve cildinizi besleyen ürünler yaz mevsiminde kurtarıcınız olacak. Saatlerce cildinizde kalan bu ürünlerin hafif ve konforlu hissettirmesi önemli… Bizim hayran kaldığımız ve bu özelliklere sahip ürünleri sizin için listeledik. Yaz mevsiminde hayatta kalmak için ipuçlarının keyfini çıkarın!

Pürüzsüz Cilt: Dior Backstage Face & Backstage

Herhangi yeni bir fondotenden beklenilen sadece tek bir etki var;  yapılan makyaja iyi bir baz ve bir nevi tuval hazırlaması… Karşımıza Ama Dior Face & Body Foundation çıkıyor… Tüm ağır koşullar karşısında güçlü bir performans sergileyen Dior Face & Body bu etkisini Dior Cruise 2020 Koleksiyonu sunumunda ispat ediyor… Defilenin olduğu Marakeş’te sıcak havadan dolayı backstage crew minik fanlar etrafında toplanmıştı. Her şeye rağmen modellerin makyajı kusursuz gözüküyordu. (şüphesiz mükemmel!)

Dior Backstage Face & Body Foundation
Dior Backstage Face & Body Foundation
Kusursuz bir cilt: Creme de La Mer

Creme de La Mer ‘in aslen NASA ‘da çalışan bir bilim adamı olan Dr. Max Huber tarafından oluşturulduğu iddia ediliyor. Hikaye Dr Huber ‘s cildinin üzerine çalıştığı bir deneyin yanlış gitmesi ve yüzünü yakması ile başlıyor… Huber cildini tekrardan sağlıklı haline getirebilmek için neredeyse 6000’e yakın deneyde bulunuyor. İlhamını çok sevdiği denizden alan bir krem oluşturmak için mucizevi etkisi olduğu söylenen deniz kelp’ini kremin ana maddesi olarak kullanıyor. Ve ortaya Crème de La Mer çıkıyor.

Creme de La Mer
Creme de La Mer
Cilt Bakımınızı kişileştirin: Clinique ID

Şu partiyi başlatalım. Doğru ürünü bulmak zor ve bu ürün bulma yolundan hiç bir zaman vazgeçemiyoruz…Peki ya nemlendirinizi kişileştirebilseniz… Clinique ID cildinizin ihtiyacına göre ürünü kişileştirmeyi mümkün kılıyor.  Ve şimdi cilt dengenizi kendiniz yaratabilirsiniz.  Kendinizi canlandırmak mı istiyorsunuz? Clinique ID 4 seçenek sunuyor;  Clinique ID ile, 4 renk kartuştan oluşan seçenekleri ile cildinizin ne istediğini bulabilirsiniz; yorgunluk, hassasiyet, kırışıklık ve dokulu cilt… Ne istediğinizi bulma şansı geldi… Ve şimdi yaş sadece bir sayı!

Clinique ID
Fresh Görünüm: Nars Orgasm Likit Allık

Sansasyonel başlık öyle değil mi? Çabasız, uzun ömürlü ve doğal! Bu peachy likit allık sihir gibi… Oh la la bu mükemmel uplifting ve fresh bir görüntü… Şimdi hazırsınız!

Nars Orgasm Liquid Blush
Yazı Hisset: Joe Malone Blossom

Oh la la! Yaz mevsiminin bir kokusu olsa nasıl olurdu? Hiç düşündünüz mü? Jo Malone’un ‘Blossom Koleksiyonu’ yaz ruhunu kutlamanın gerçek hissi gibi…  İngiliz marka sahilinin rüzgarlı kıyılara kaçmanın arzusu…. Bizim koleksiyondaki favorilerimiz ise Frangipani Flower ve  Star Magnolia… Yumm! Frangipani Flower’a aşık olacaksınız. Yasemin yaprakları ve egzotik ylang ylangin harmanlanmasını hissedin… Star Magnolia ise Beyaz çiçeklerin baharın etkileyici havasıyla flörtleşmesi.Yeşil manolya yaprağı ve portakal çiçeğinin kusursuz uyumu ; limon, zencefil ve çiğ dolu shisho yaprağıyla harmanlanması… Büyüleyici bir yolculuğa hazır mısınız!

Joe Malone Blossom Koleksiyonu