Ara

Fashion

Bade olmak!

Oyuncuları oynadığı karakterlerle özdeşleştirmek kelimenin tam anlamıyla saçmalık biliyoruz… Ama herkes gibi biz de zaman zaman bu yanılgıya düşüyor ve tanıştığımız bir oyuncunun enerjik, sıcak kanlı ve dinamik hallerine şaşırmış olarak bulabiliyoruz kendimizi. Bade’nin bize yaşattıkları tam olarak da bunlardı. Şimdi sizi, Bade İşçil ile tanışmaya davet ediyoruz. Çoktan tanıyanlar ya da tanıdığı zanneden herkes için yeniden!

Summer to Heart

A Creative Collaboration KOM X BASED ISTANBUL Fotoğraf / Photography by: ERMAN İŞTAHLI Moda Editörü / Fashion Editor: BURAK SANUK Saç / Hair: Akın Ünal

Yer Gök Balenciaga

Balenciaga’nın 2017 sonbahar-kış defilesinde kullandığı logolu halı geri döndü. Defileye damga vuran logolu halısını hatırlayanlar vardır. Bu ikonik halı yeni sezonun kampanyası için geri döndü;

IKEA, Gardırobumuzun Her Şeyi?

Son günlerde bir çılgınlığa dönüşen ve plastik IKEA çantasını fazlasıyla andıran mavi Balenciaga çantasına internette denk gelmemeniz neredeyse imkansız. Bunu hazırkarken Balenciaga’nın kreatif direktörü Demna Gvasalia’nın aklından ne geçiyordu acaba diye düşünebilirsiniz.

Happiness is a Big Joke.

Seda Akman’ın büyülü bir yanı var, derin bakmaktan ya da kahkahalarından korkmamasında mı gizli bilmiyorum ama ülkemiz televizyon dizilerinin mesafeli ve soğuk rollere taşıdığı bu kadının enerjisi sizin de aklınızı başınızdan alabilecek güçte! Neden mi bahsediyorum?

Şebnem Keskin

Bahar ile kendimizi yeniliğe adıyoruz. İddiası yüksek başlangıçlar heyecanımızı arttırıyor… “Gökyüzünden bile ötesi var…” diyen, dünyaca ünlü Vertical Dance ekibi BANDALOOP ile rüzgara karşı korkusuz adımlar atmayı seçen NetWork, bu sezona alışagelmişin dışında bir deneyim kazandırıyor. Bu cesur markayı, Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Keskin ‘den dinlerken yeni deneyimler için yola çıkıp, kendi özgün hikayelerimizi yaratmaya biz de hazırız.